Sponsorlu Bağlantılar

İndirimli Minecraft Premium

İndirimli Minecraft Premium

Minecraft, 2009 yılından bu yana dünyanın her yerinde, her yaştan 40 milyondan fazla oyuncuya sahip. Oldukça basit gibi görünse de oyuncusuna eşsiz bir özgürlük alanı sunuyor. Tamamen hayal dünyanızın yaratıcılığı kullanıyorsunuz. Minecraft Premium paketleri ile bunu daha ileri seviyeye taşıyabiliyorsunuz.

Minecraft Premium Paket Fiyatları

Minecraft Premium satın almak için ilk ihtiyacınız güvenilir bir satıcıdır. Bunun için Preminyum.com sitesini tercih edebilirsiniz. Site, 2018 yılından bu yana hizmet veriyor ve bugüne kadar yüzlerce kişi alışveriş yapmış. Her birisi de memnun kalmış. Çünkü sitenin otomatik işleyen bir yapısı ve kullanması çok kolay…

Siteden alabileceğiniz Premium paket seçenekleri oldukça fazla. Demir paket, elmas paketi arasından dilediğinizi seçebiliyorsunuz. Paketler zaten oldukça uygun fiyatlı. Bunun yanında “PROMO25” indirim kodu ile %25 indirimli olarak satın alabiliyorsunuz. Sınırlı süreliğine olan bu indirimle alışverişiniz çok daha uyguna geliyor.

Minecraft Premium Nasıl Satın Alınır?

Preminyum.com sitesi üzerinden Minecraft Premium paket alışverişlerinizi ş adımlarla yapabilirsiniz:

  • İlk olarak alacağınız ürünü marketten seçiyorsunuz ve satın al düğmesine tıklıyorsunuz.
  • Ardından karşınıza bir ekran geliyor. Burada boş bırakılan yerleri eksiksiz ve doğru şekilde dolduruyorsunuz.
  • Sonrasında ödeme ekranı geliyor. Burada kart bilgilerinizi gireceğiniz alan yer alıyor. Kart bilgileri için boş bırakılan yerleri dolduruyorsunuz ve devam ediyorsunuz.
  • Artık oyununuz mail adresinizde. Ödemeniz gerçekleştiğinde oyun, mailinize otomatik yönlendiriliyor. Bu da her zaman alışveriş yaparak maceraya kaldığınız yerden devam edebilme fırsatı sunuyor.

Siteden bütün bankamatik kartları ve kredi kartlarıyla satın alma gerçekleştirebiliyorsunuz. Dünyanın neresinde olduğunuzun hiç önemi yok. Olur da bir sorun yaşarsanız 7/24 mail adreslerinden destek alabiliyorsunuz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı