Sponsorlu Bağlantılar

Influencer Pazarlama

Influencer Pazarlama

Pazarlama, günümüzde en etkili satış yöntemlerinin başında yer alıyor. Fakat teknolojinin gelişmesi ve sosyal medyanın var olmasıyla birlikte pazarlama türleri de değişti. Ofisi olan ajansların yerinin influencer marketing aldı. Yani bireysel pazarlamacılık başladı. Sosyal medya fenomeni olan birçok kişi, artık influencer oldu.

Fakat yalnızca tanınmış olmak yeterli değil. Sosyal medya hesabını da iyi yönetmek gerekiyor. Bunun için ise influencer marketing ajansı ile anlaşmak, profesyonellik sağlıyor.

Influencer Olmak İçin Ünlü Olmak Gerekir Mi?

Hesabınızdaki takipçi sayınızın bir hayli fazla olması, hitap edilen kitlenin geniş olması demektir. İnfluencer marketing türkiye için kısa sürede takipçi arttırmak için ajansla çalışılabilir. İnfluencer ajansı Socialfamo, bu konuda profesyonel hizmet veriyor. Detaylı bilgi için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu