Sponsorlu Bağlantılar

Instagram Video İndir

Instagram Video İndir

Görsel içeriği ile ön plana çıkan Instagram kullanıcılarının oldukça merak ettiği ve uygulamak için farklı yöntemler aradığı işlemlerden biri de Instagram video indir işlemidir. Popüler sosyal medya platformlarına genel olarak baktığımızda içeriklerin indirilmesine izin verilmemesi kullanıcıları bu yönde araştırmaya itiyor.

Tiktok platformuna bakıldığında herhangi bir içeriğin kopyalanmasına veya indirilmesine izin vermediği görülüyor. Kullanıcılarını platformda tutarak kullanım sürelerini artırmayı hedeflediği için beğendiğiniz içerikleri sadece platform içerisinde kaydetmeniz mümkün. Bu nedenle TikTok video indir özelliği platformda yer almamaktadır. Tiktok ve Twitter video indir işlemi için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Kaydedilen videoları DM yoluyla aktif Instagram kullanıcılarına göndermek mümkündür. Platform dışı gönderimler için yalnızca video bağlantısı gönderilir. Video bağlantısını açmak isteyen kullanıcıların Instagram üyesi olması gerekmektedir. Platform tarafından tercih edilen bu yöntem, kullanıcılar tarafından olumsuz karşılanmakta ve bu engeli aşmak için Instagram videolarının indirilmesi şeklinde araştırmalar yapılmaktadır.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı