Sponsorlu Bağlantılar

İPhone Ekranlarınız İçin Bize Gelin

İPhone Ekranlarınız İçin Bize Gelin

Idoctor Bursa’da bulunan önemli onarım uzmanlarındandır. Hangi telefon modeli ya da Apple ürünü olduğu önemli olmaksızın her türlü İPhone servis hizmeti vermekte İPhone anakart tamiri ve ipad tamiri yapmaktayız. Ekranınızda sıkıntı olduysa ve artık kullanılamayacak durumdaysa çok uygun fiyata İPhone ekran değişimi yaptırabilirsiniz. Ayrıca telefonunuzun sürekli şarjda takılı kalması ya da kullanılan uygulamalar İPhone’unuzun bataryasını oldukça zayıflatır. Bu gibi durumlar için de sizlere İPhone batarya değişimi hizmetini de çok uygun fiyata sunmaktayız.

Telefonunuzla ilgili tüm hizmetleri aynı gün içerisinde 15 ile 30 dakika arasında gerçekleştirmekteyiz. Kullandığımız tüm parçalar garantili olup en güvenilir ve en makul fiyatlandırma servisi ile sizlere hizmet vermekteyiz.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı