Gündem

IQOS CİHAZLAR YENİ NESİL ALTERNATİF SİGARA 

IQOS CİHAZLAR YENİ NESİL ALTERNATİF SİGARA 

 

Yeni nesil alternatif sigara olarak bilinen iqos cihazlar Philip morris tarafından tasarlanmış elektronik bir cihazdır. İç hava kalitesini olumsuz etkilemeyen ve sigara dumanının’dan daha az koku üreten nikotin içerikli heets sigarası ıqos cihazla beraber buharı dışarı verir 

En yeni 2021 modeli iqos iluma Prime, tütün yapraklarını doğrudan içeriden ısıtan orijinal iqos teknolojisini sürdüren yeni teknoloji Smart Core Induction System™ ile yanmayan ısıyla tütünün çekiciliğini yeni bir düzeye taşıyor. 

Bıçaksız yeni yapısı ile bıçağın zarar görmesinden endişe etmeye gerek kalmaz ve kullanım sonrası zahmetli temizlik işlemlerine gerek kalmaz. 

Cihaz sürekli olarak iki kez kullanılabilir. Ayrıca, ısıtmayı otomatik olarak başlatan bir otomatik başlatma işlevine sahiptir. 

iqos iluma Prime, yalnızca Smart Core Stick™ ile kullanım için tasarlanmıştır. İqos iluma ve Smart Core Stick™’i geleneksel iqos cihazlarıyla (iqos 3 Duo ve önceki modeller) ve bunların özel tütün çubuklarıyla kullanmayın. Bu, cihaza zarar verebilir. 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu