Gündem

İYİ Partili Uykur, Trabzon’un şampiyonluğunu kutladı

İYİ Partili iş insanı Mehmet Ali Uykur, Trabzonspor’un şampiyonluğunu kutladı. Trabzonspor, Antalyaspor ile 2-2 berabere kalsa da bordo-mavili ekip için 1 puan yetti. Trabzonspor evinde oynadığı karşılaşmanın bitiş düdüğüyle birlikte şampiyonluğunu ilan etti. İYİ Partili iş insanı Mehmet Ali Uykur da Trabzonspor’un şampiyonluk sevincini kutlayarak şu mesajı yayınladı:
“HAK ETTİLER VE KAZANDILAR”
“Trabzon kenti, Trabzonsporlular bu şampiyonluğu çok uzun zamandır bekliyordu. Birçok sene şampiyonluğu sonuna kadar kovaladılar bazen son anda kaybettiler ama sabrın sonu selamettir. İnandılar, çalıştılar, daha çok çalıştılar ve mutlu sona kavuştular. Hak ettiler ve kazandılar. Trabzonspor 2021-2022 yılının şampiyonu oldu. Bir Diyarbakırlı ve ve Galatasaraylı olarak şampiyon Trabzonspor’u kutluyorum. Bu şampiyonluk tüm Trabzon’a Eren Bülbül’e armağan olsun. Tebrikler Trabzonspor”

Hibya Haber Ajansı

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu