Sponsorlu Bağlantılar

Juen Pet Hizmetleri

Juen Pet Hizmetleri

1989 yılının Ocak ayında kapılarını açan ve ilk günden bu yana çizgisinden sapmayarak kaliteli ve güvenilir bir şekilde hizmet veren Juen Pet Market, günümüzde ise İnternet sitesi üzerinden de hizmetlerini sürdürüyor.

İstanbul Levent’de yer alan 400 m² dükkanlarında, binlerce çeşit ürünü bir arada satışa sunan ve birçok hayvan çeşidini de sizlerle buluşturan firma, İnternet siteleri üzerinde ise daha çok ürüne yer veriyor ve bu ürünlerini Türkiye’nin dört bir noktasına ulaştırıyor.

Eğer sizde birlikte yaşadığınız minik dostunuz için çeşitli ürünlere veya gıda malzemelerine ihtiyaç duyuyorsanız, Juen pet firmasını tercih edebilir ve uygun fiyatlar ile ürün satın alabilirsiniz. Üstelik uygun fiyatlara aradığınız ürünü satın alırken bonuslarda kazanabilir ve kazandığınız bonusları daha sonraki alışverişlerde kullanabilirsiniz.

10 Bine Yakın Ürün Bir Arada

Mağazalarında birçok farklı markaya ait ürünün satışını gerçekleştiren, İnternet sitelerinde ise daha fazla markaya ait daha fazla ürünün satışını gerçekleştiren Juen pet shop, satışını yaptığı tüm ürünleri uygun fiyatlar ile müşterisine sunuyor.

Ayrıca outlet ürünler ve ekstra indirimli ürünler de sunan firma, alışveriş başı kazanlıan Juen bonuslar ile de ekstra indirimler elde etmenize olanak tanıyor. Sizde firmadan alışverişi yaparak Juen bonusları kazanabilir ve bu bonusları daha sonraki ürün alımlarında kullanabilirsiniz.

Yüksek Çeşitlilik, Uygun Fiyat

Oldukça çeşitli bir ürün gamına sahip olan Juen online pet shop, onlarca farklı markanın ürününü bünyesinde barındırıyor ve bu ürünlerin gönderimini profesyonel bir şekilde sağlıyor. Üstelik tüm ürünlerinde gönderim garantisi de sunan firma, satın aldığınız ürünü güvence altına alarak size sapasağlam şekilde ulaşmasını sağlıyor.

Kolay Alım ve Hızlı Gönderim

Sizde firmadan kolay ve hızlı bir şekilde ürün sipariş etmek istiyorsanız, firmanın İnternet sitesine üye olabilirsiniz. Siteye üye olarak sonraki alışverişlerinizde vakit kazanabilir ve üstelik her alışverişinizde ekstra bonuslar elde edebilirsiniz.

Ayrıca siteye üye olduktan sonra, ara sıra sunulan outlet ürünlerden, fiyatı düşen ürünlerden ve düzenlenen kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. Bunların yanı sıra sisteme üye olmanız durumunda, satın almak istediğiniz ama stokta bulunmayan ürünün, stokları yenilendiğinde de haber alabilirsiniz.

 

 

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı