Spor

Kadınlar rafting şampiyonasında iddialı

VAN (İGFA) – Kadınlara destek olmak adına bir çok projeyi hayata geçiren Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Dairesi Başkanlığı Çatak ilçesinde bulunan kadın rafting ve futbol takımlarına destek ziyaretinde bulundu.

Türkiye’nin en önemli rafting noktalarından biri olan Çatak Çayında antrenman yapan kadınları ziyaret eden Kadın ve Aile Hizmetleri Dairesi Başkanı Selma Biçek kadınlara rafting şampiyonasında başarılar dileyerek sonuna kadar takımlarının destekçisi olduklarını söyledi. Kadınların her alanda güçlü olduğunu görmekten büyük gurur ve mutluluk duyduğunu da ifade eden Biçek “ Kadın ve Aile hizmetleri Dairesi Başkanlığı olarak her zaman olduğu gibi bugünde kadınlarımızın yanındayız ve bundan sonraki süreçte de yanlarında olmaya destek vermeye devam edeceğiz. Kadın rafting takımına da şampiyonada başarılar diliyorum” dedi.

Kadın rafting takımıyla da Çatak çayında rafting heyecanı yaşayan Biçek daha sonra, ilçede yeni kurulan kadın futbol takımını ziyaret edip futbolcularla bir araya gelip antrenmanlarını izledi.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.
Başa dön tuşu
canlı casino siteleri
Konya Haber - Sa癟 Ekimi Fiyatlar覺 -