Sponsorlu Bağlantılar

Kadınlara Özel Kaliteli Bakım Ürünleri

Kadınlara Özel Kaliteli Bakım Ürünleri

Web sayfasında kadınlara özel kaliteli bakım ürünlerinin satışı yapılıyor. Sayfa üzerinde ağız, saç, el, vücut ve cilt bakımı kategorileri yer alıyor. Bakımlarına özen gösteren kadınlar için kategorilerde farklı markalarda farklı özelliklere sahip ürünlerin satışlarını yapıyorlar.

Satışa Sunulan Ürünler

Web sayfasında bakım ürünleri dışında makyaj, fantezi iç giyim, plaj ve iç giyim ürünleri de bulunuyor. Özel geceler için kadınlara özel fantezi iç giyimleri satışı yapıyorlar. Ayrıca makyaj yapan kadınlar oje, kalem, eyeliner, ruj, far ve dudak kalemi gibi ürünleri satışa sunuyorlar.

Bebeklere Özel Ürünler

Web sayfasında kadınlara özel ürünler dışında bebekler için güvenle kullanılabilecek bakım ürünlerinin satışlarını yapıyorlar. Ebeveynlerin bebekleri için satın alabilecekleri bakım ürünleri arasında pudra, yağ, sabun, güneş kremi, şampuan ve pişik ürünleri bulunuyor. Bunlar dışında bebekler için sık sık değiştirilmesi gereken biberon ve mama kabı gibi ürünleri de müşterilerine sunuyorlar.

Ürün Markaları

Web sayfasında kadın ve bebekler için satışa sunulan ürünler farklı markaların ürünleri oluyor. bu sayede kadınlar istedikleri markaya ait ürünü yapılan indirimleri takip ederek indirimli fiyatlarla satın alabiliyorlar. İnsanların bakımlı bir yaşam sürmesi için satışa sunulan ürün markaları arasında şunlar yer alıyor; Bioderma, lierac, vichy, nuxe, topicrem, dr murad, sebamed, babe ve la roche markalarıdır. Bu markalarda yapılan indirimler %20, %25 ve %35 oranlarında olabiliyor. Böylece kişiler uygun fiyatlarla ürün sahibi olabiliyorlar. Ayrıca web sayfasından yaptıkları 75 tl üzerindeki alışverişlerinde kargo için ücret ödemiyorlar.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı