Sponsorlu Bağlantılar

Kalamış Bakım Evi

Kalamış Huzur Evi

Yaşlıların ihtiyaç duydukları bakımlarının yapılması ve sosyalleşebilmeleri için hizmet veriliyor. Kalamış huzur evi bakım hizmetlerinin dışında çeşitli etkinlikler ile yaşlıların iyi vakit geçirmelerini ve sosyalleşmelerini sağlıyor. Bunun için çeşitli müzik aletleri gibi seçeneklere yer veriyorlar. Tüm konuklarının kendilerini huzurlu hissetmeleri için özel etkinlikler düzenliyor ve bu etkinlikleri web sitesinde gösteriyorlar.

Kimler Kalabilir

Konuk olarak kabul edilecek kişilerin kimler olabileceğini, hem site üzerinde hem de iletişim seçenekleri üzerinden isteyen herkese bilgi veriyorlar. Kalamış yaşlı bakım evi 55 yaşını doldurmuş olan ve herhangi bir bulaşıcı hastalığı olmayan yaşlı ve bakıma muhtaç kişilere hizmet veriyor. Kalamış yaşlı bakım evinde tüm hizmetler tecrübeli elemanlar tarafından veriliyor.

 

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı