Sponsorlu Bağlantılar

Kaliteli Sohbet Sitesi

Sohbet Sitesi

Best Alem online sohbet odalarında yaşanan sağlam dostluklar, unutulmaz aşklar, eğlenceli arkadaşlıklar çoğaldıkça bu alana olan ilgi de artmıştır. Ülkenin her yerinden ve her yaştan ziyaretçinin olması sayesinde farklı insanlarla tanışma imkanı bulundukça herkes kendine en uygun kişilerle tanışıp kaynaşma imkanı bulmuştur. Mirc sohbet gibi bölgesel nitelikli sohbet alanları da mevcuttur.

Artan ilgi karşısında Best Alem de yeniliklere gitmiş, chat sohbet odaları ile ilgili ziyaretçilerin konforunu artıracak uygulamalar geliştirmiştir.

Mobil Uygulama

 

Mobil cihazlardan sohbete katılmayı tercih edenler için mobil uygulama geliştirilmiştir. Bu uygulama indirilip kurulduğu takdirde bulunula her yerden katılım sağlanabilir. Bilgisayarlardan sohbet ortamına girmeyi seven kullanıcılar ise Mirc chat sohbet uygulamasını kullanabilir.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı