Sponsorlu Bağlantılar

Kaliteli ve Güvenli Sistem

Kaliteli ve Güvenli Sistem

Ücretsiz ilan sitesi içerisinde var olmak için yapmanız gereken tek şey üye olmaktır. Üyelikten sonra kendi kategorinizi belirleyebilir, hangi alanda hizmet ya da ürün satacağınıza karar verebilirsiniz. Dilerseniz evlerinizdeki ikinci el ve kullanılmayan ürünlerin de satışını gerçekleştirebileceksiniz.

Satışa Başlayın

Ücretsiz emlak sitesi üzerinden, arsalarınızı, ev ve arabalarınızı, devre mülk ya da binalarınızı alacak müşteriler bulabileceksiniz. Diğer sitelerin aksine ücretsiz bir şekilde üyelik veren sistem aynı zamanda tüm ilanlarınızı ücretsiz şekilde yayınlayarak kazanmanızı sağlamaktadır.

Online Ürün Satışı

Ücretsiz ilan ver aracılığıyla, işletmenizin online kolunu oluşturabilirsiniz. Sistem içerisine dilerseniz tüm ürünlerinizi dilerseniz belirlediğiniz ürünleri yükleyerek satış yapabilir, kazancınızı online ortamlardan da devam ettirebilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı