Sponsorlu Bağlantılar

Kaliteli ve Kusursuz Web Hosting

Web Hosting

Web hosting seçeneklerinde sundukları güçlü altyapı sistemi ve güvenilir erişim ağı hizmetlerinden dolayı tercih ediliyorlar. Tüm hosting paketlerinde ücretsiz antivirüs koruması seçenekleri sunuyorlar. WordPress hosting paketlerini, başlangıç, standart ve profesyonel veya Premium olarak farklı seçeneklerde sunuyorlar. WordPress siteleri için paketlerin tamamı uyumludur ve disk alanları ile aylık trafik kapasiteleri farklıdır.

İhtiyacınız Kadar Kaynak Kullanın

Web hosting kiralama ücretleri kullanılan alanlara göre değişiyor. Fiziksel sunucularda kiraladığınız alanın tamamını kullanamasanız bile ücretini ödersiniz. Linux hosting hizmetlerinden ihtiyacın kadar alan kullan ve kullandığın kadar öde seçeneği sunuyorlar. Dedicated sunucular, tüm işletim sistemini desteklediği için web sitesine uygun işletim sistemine göre kaynak kullanımı sunuyor.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı