Sponsorlu Bağlantılar

Kanal Yönetimi

Otel Programı

Türkiye’de daha önceleri bulut tabanlı bir otel programı olmadığı için otel çalışmalarını gerektiği gibi yürütemiyorlar. Fakat bu site ile otel programı bulut tabanlı olduğu için otel işlerini her yerden yürütebiliyorlar. Kullanımı da oldukça kolay olduğu için otel çalışmaları açısından tercih ediliyor.

Kanal Yönetiminin Faydaları

Bu zamanda artık kanal yönetimi insanların olmazsa olmazlarından oluyor. Çünkü işlerin tam vaktinde yetişmesi adına gerek görülüyor. İşlerin zamanında yetişmesinin yanında da zaman kazandırıyor. Müşterilerin hızlı rezervasyon almasında yardımcı oluyor. Bununla kalmıyor daha çok satış yapılarak gelirlerin artmasını sağlıyor. En pratik özelliği ise her türlü ortamda kolaylık yönetim saplaması oluyor. Geriye kalan vakitlerinizin de müşterilerinizle yakından iletişin kuracağımız vakitler yaratmanızı sağlıyor.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı