Sponsorlu Bağlantılar

Kariyerinize Destek Sağlayacak Eğitim Programları

Kariyerinize Destek Sağlayacak Eğitim Programları

Modern teknolojinin ticarette dinamik biçimde yer almaya başlaması özellikle bilgisayar ortamı uygulamaları konusunda bilgi ve deneyime sahip olunması gerekliliğini doğurmaktadır. Ticaretin farklı kademelerinde etkin biçimde kullanılan programların kullanımına ilişkin kurslar bulunmaktadır. Muhasebe kursu programları da tam olarak bu kapsamda sunulan kurslardan birisidir. Bilgisayarlı muhasebe eğitimleri ile bilgisayarlı ortamda muhasebe işlemlerinin yapımına ilişkin eğitim alınmaktadır.

İnsan kaynakları kariyeri yapmak isteyenlere yönelik olarak da kurs programı kapsamında İnsan kaynakları kursu İzmir gibi ticaretin önemli merkezlerinden birisinde sunulmaktadır. Tüm insan kaynakları çalışanlarının şirket içi yönetimde başarıya ulaşabilmelerine yardımcı olacak eğitimler verilmektedir. Autocad eğitimleri ile de günümüzde dijital grafiğin her şeyin temelini oluşturması ve bu konuda en güçlü yazılımın Autocad olması nedeni ile bu alanda çalışacak herkesin alması gereken eğitimlerden birisidir.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı