Spor

Kayseri Kocasinan’dan yeni bir başarı

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri’nin Kocasinan Belediyesi Spor Kulübü Masa Tenisi Takımı, Türkiye Masa Tenisi Federasyonu tarafından 04-06 Ağustos tarihleri arasında Sivas-Balıkesir-Karabük-Elazığ illerinde düzenlenen Ana Lig Yarı Final Müsabakalarına damga vurdu. Bayan masa tenisi takımı, Sivas ilinde oynanan müsabakalarda şampiyon olurken Ferdi müsabakasında Ayten Ceren Kahraman birinci, Hatice Ravza Gülce ise 4. oldu.

Başarıların devam etmesi için tüm sporculara her zaman desteklerini artırarak sürdüreceklerini vurgulayan Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar; “Bizleri her defasında sporcularımız onurlandırıyor. Bu gururu yaşattıkları için Kayseri adına teşekkür ediyorum. Kocasinan Belediyesi Masa Tenisi Takımı gerek ferdi gerekse takım olarak müsabakalarda gösterdiği başarılar sayesinde ilimizin adını Türkiye ve Dünyanın her yerinde duyurup, şehrimizi ve hatta ülkemizi başarıyla temsil etmektedir. Birçok tarihi başarılara imza atan sporcularımızı bir kez daha tebrik eder, başarılarının devamını dilerim ” ifadelerini kullandı.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.
Başa dön tuşu
canlı casino siteleri
Konya Haber - Sa癟 Ekimi Fiyatlar覺 -