Gündem

Kayseri Melikgazi’de parklara dezenfeksiyon

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Yaz aylarının gelmesi ve parkların kullanımının artmasıyla oyun gruplarında dezenfekte çalışması yapıldığını hatırlatan Kayseri’nin Melikgazi Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Palancıoğlu, “Parklar bizim için her zaman ayrı bir önem taşıdı. Çocuklarımızın güvenle, sağlıkla, emniyetli bir şekilde eğlenebilmeleri ve gelişmeleri her zaman önceliklerimiz arasında yer aldı. Çocuklarımızın eğlenirken öğrenebildikleri, spor yapabildikleri, sosyalleşebildikleri park alanlarımız, ailelerimizi de mutlu ediyor. Çalışmalarımızı özellikle çocuklar ve gençler için titizlikle yürütüyoruz. Çocukların gün içerisinde oyunlar oynadıkları yerler olan parklarımızı, düzenli olarak dezenfekte ediyoruz. Çocuklarımızın sürekli temas halinde oldukları oyun alanlarının hijyenik olması da hayati bir önem taşıyor. Ailelerimizin, gençlerimizin, çocuklarımızın içi rahat olsun.” dedi.

Ayrıca ilçede yeşil alan sayısının arttığını söyleyen Başkan Palancıoğlu, ilçeye yeni parklar da kazandıracaklarını belirtti.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
canlı casino siteleri
Konya Haber - Sa癟 Ekimi Fiyatlar覺 -