Sponsorlu Bağlantılar

Kış Mevsiminde Bağışıklık Güçlendirecek Çorba Tarifleri

Kış Mevsiminde Bağışıklık Güçlendirecek Çorba Tarifleri

Kış mevsiminde insanlar soğuk algınlığıyla mücadele ediyorlar. Ayrıca dünyada salgın haline gelen korona sebebiyle de insanların bağışıklıklarını güçlendirmesi gerekiyor. Bu sebeple aşçı Anıl Uzun kişisel sayfasında kış mevsiminde bağışıklık güçlendirecek çorba tariflerini yayınlıyor. Uzun tarafından yayınlanan çorba tarifleri arasında balkabağı ve kelle paça çorbası yer alıyor. Bu çorbaların hangi malzemeler kullanılarak nasıl yapıldığı detaylı bir şekilde anlatılıyor.

Balık Severleri Mutlu Edecek Tarifler

Aşçının kişisel sayfasında paylaştığı tarifler çorbalardan ibaret olmuyor. Çorbalar dışında kebap ve mantı gibi yöresel lezzetlerle balık yemeği sevenleri mutlu edecek balık yemeği tarifleri yer alıyor. Böylelikle aşçının sayfasını takip eden kişiler damak zevklerine göre tarifleri alarak evlerinde veya işletmelerinde yapabiliyorlar. Aşçı balık yemeği sevenler için lezzetli mercan balığı tarifi veriyor.

Acı Tutkunlarına Hitap Edecek Çiğ Köfte Tarifi

Çiğköfte genellikle Doğu yörelerinin tükettiği lezzetler arasında bulunuyor. Acı tutkunlarının vazgeçilmezi olan çiğköftenin tarifi deneyimli aşçı tarafından paylaşılıyor. Böylelikle yöresel çiğköfteyi daha önce yapmamış olan kişiler tariften yararlanarak yapabiliyorlar. Böylelikle lezzetli bir gıdayı tüketmiş oluyorlar.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı