Sponsorlu Bağlantılar

Kişisel Fotoğrafçılık Blogu – Anıl Uzun

Kişisel Fotoğrafçılık Blogu – Anıl Uzun

Fotoğrafçı ve mimardır olan anıl uzun, 1968 senesinde İstanbul’da doğmuştur. 1995 senesinde New York’a taşınarak burada birçok fotoğrafçıyla çalışma fırsatı bulmuşlardır. Çok sayıda galeri ve koleksiyonlarda bulunan fotoğrafçılara asistanlık yapmıştır. New York’ta bulunduğu sürece Anıl Uzun dernek, vakıf ve kuruluşlar için gönüllü mimarlık yapmış, sosyal sorumluluk projelerine katılmıştır.

Anıl Uzun, bağımsız sanatçıların eserlerinin yayılmasında ve yaygınlaştırılmasında, çalışmalar yürütmekte ve bu sanatçılar adına grup sergileri düzenleme projelerine katılmaktadır. Blogunda, fotoğrafçılığa dair temel bilgileri sunmaktadır. Fotoğraf çalışmaları, toplu sergilerde yer almaktadır.

Fotoğrafçılık Blogu

Anıl Uzun, yurt dışında ve yurt içinde edinmiş olduğu deneyimleri; fotoğrafçılığa gönül vermiş bireyler için sunmaktadır. Fotoğrafın Türleri, Fotoğrafçılığa Yeni Başlayanlar İçin Öneriler, Fotoğrafçıların Yaşadığı Süreçler gibi konuları blogunda bulundurmaktadır.

 

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı