Sponsorlu Bağlantılar

Kişisel Fotoğrafçılık Blogu

Kişisel Fotoğrafçılık Blogu

Sahip olduğu kişisel deneyim bilgilerini paylaşarak yeni nesil fotoğrafçılara yön göstermek isteyen ve bu doğrultuda onlara birçok içerik hazırlayan Anıl Uzun, tüm içeriklerini kendi kişisel blogu olan bu adres üzerinden yayınlıyor. Yayınladığı içeriklerin kalitesi ve okunurluğu ile birçok kişi tarafından tercih edilen ve ziyaret edilen blogu, her geçen gün gelişmeye ve daha popüler hale gelmeye devam ediyor.

Üstelik tamamen ücretsiz bir şekilde deneyimlerini paylaştığı bu blog üzerinde, özellikle analog fotoğrafçılık konularını işliyor ve analog fotoğrafçılığın önemini yeni nesle duyurmaya çalışıyor. Siz de hemen blogu ziyaret ederek analog fotoğrafçılık hakkında bilgiler edinebilir; 30 yıllık deneyimden tek tık ile yararlanabilirsiniz.

Geniş ve Güncel İçerikler

Oldukça detaylı anlatımların yer aldığı site üzerinde, tüm içerikler güncel tutuluyor ve sıklıkla yenileniyor. Bu sayede site, size daima en doğru bilgiyi en uygu şekilde sunuyor. Eğer sizin de fotoğrafçılığa merakınız var ise ve gerçek bilgiler edinmek istiyorsanız, hemen bu blogu ziyaret edebilir ve sizlere sunduğu içeriklerden yararlanabilirsiniz.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı