Sponsorlu Bağlantılar

Kitap Reklamı

Kitap Reklamı

Yazarlar için kitap reklamı nasıl yapılır konusunda öncelikli olarak yaptıkları kitaplarını yazarlara ve bazı gazetecilere gönderiyor. Ya da seminerler düzenlenebiliyor

Yeni Çıkan Kitapların Reklamı Nasıl Yapılır?

Yeni bir kitap çıkarmış yazar özelliklede bu işte yeniye kitabımın reklamını nasıl yapabilirim diye çok fazla düşünüyor. Kitapların Reklamı artık günümüzde daha çok sosyal medya aracılığı yapılıyor. Aynı zamanda imza günleri yapılarak da yeni çıkan kitapların reklamı yapılıyor.

Kitapların Serüveni

Okuyucular kitaplar nasıl yapılır hakkında çok fazla merak ediyor. Kitapların serüveni yazılar ile başlıyor. Büyük sayfalara yazılan yazılar küçültülerek kitap halini alıyor. Ama artık devir teknoloji devri olmasından dolayı internet ortamlarında okunan kitapların sayısı artıyor. Buda ağaçlara verilen zararların önüne geçilmesine fayda sağlıyor.

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı