Sponsorlu Bağlantılar

Koltuklarınızdan Vazgeçmeyin

Koltuklarınızdan Vazgeçmeyin

Şık tasarımlara sahip el işlemesiyle yapılan koltuklar her dönemde değerini korumayı başarmaktadır. Sevdiğiniz koltuklardan döşemeleri yıprandığı için vazgeçmeyin. İzmir koltuk döşeme ile sevdiğiniz koltuklarınızı zevkinize göre belirleyeceğiniz şekilde yenileyebiliyorsunuz. Deneyimli ustalar eliyle koltuklarınıza kaliteli bir işçilik uygulanarak baştan aşağıya zevkinize uygun hale getiriliyor. Koltuklar üzerinde beğenilmeyen kumaş, desen ve renk olması halinde koltuk kaplama İzmir atölyesinde kısa sürede yapılmaktadır.

Koltuk Döşeme Nasıl Yapılır?

Koltuk döşeme İzmir merkezde bulunan atölyelere koltukların ulaşmasıyla başlayan bir süreçtir. Talep ettiğiniz kumaş, desen, renklerde ve istenilen dolgu malzemeleri seçilerek koltuk döşemeleri tamamen yenilenmektedir. Deneyimli ustalar koltuğun orijinaline sadık kalarak kısa sürede döşemeleri dönüştürmektedir.

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı