Sponsorlu Bağlantılar

Levent Veteriner

Levent Veteriner

Küçük hayvan dostlarımızın muayene, hastalık teşhis ve tedavilerinin uzman veterinerler tarafından titizlikle yapıldığı Vetclass Veteriner Kliniği Kağıthane, Levent ve çevresinde başarılı hizmetler sunuyor. Kuş, kedi, köpek ve egzotik canlılar gibi evlerde bizlerle yaşayabilen hayvanların sağlık hizmetleri burada 7/24 esasına göre görülüyor. Gecenin geç bir saatinde ya da tatil günü veteriner ihtiyacı doğduğunda kliniğe ve veteriner hekimlere kolayca ulaşmak mümkün. Egzotik veteriner bulma konusunda zorluk yaşayan hayvan dostları da istediklerini bu adreste bulabiliyor.

Yeter ki Minik Canlar Sağ Olsun

“Yeter ki minik canlar sağlıklı olsun” mottosuyla hareket eden Vetclass Veteriner Kliniğinde tüm sağlık hizmetleri sevgiyle sunulur. Bu yönden de Vetclass doğayı ve hayvanları sevenler için en iyi Levent veteriner kliniği olarak tavsiye edilebilir.

Aşılama, görüntüleme, göz hastalıkları gibi konularda gerekli teknolojik donanım ve teçhizatla profesyonel sağlık hizmetleri sunulur. Kliniğe İstanbul’un her yerinden kolay ulaşım sağlanabilir. Alanında gerekli eğitimleri almış uzman veteriner hekimler tarafından yapılan muayene ve tedaviler için online randevu alınması da mümkündür.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı