Sponsorlu Bağlantılar

Lipomatik Nasıl Yapılır?

Lipomatik Nasıl Yapılır?

Lipomatik vücudun belirli bölgelerinin fazla yağ birikintilerini gidererek veya istenen bölgelere aktararak zayıflamak, doldurmak ve yeniden şekillendirmek anlamına gelir. Nihai lipomatik sonuçları fark etmeniz ameliyattan sonra tam bir yıl alabilir. Sonuçları görmenizin gerçekte ne kadar süreceği hastadan hastaya değişir.

Bazı insanlar işlemlerinden üç veya altı ay sonra çarpıcı bir iyileşme görürler. Lipomatik bir kilo verme çözümü olarak işlev görmeyi amaçlamaz, amacı tüm yağ hücrelerini problemli bölgelerden çıkarmak ve daha hoş bir şekil için fiziğinizi şekillendirmek için istenen bölgelere geri transfer etmektir. Lipomatik geleneksel liposuction yöntemlerine kıyasla etkili, güvenilir ve güvenli bir yöntem olduğu yapılan çalışmalarla ortaya konmuştur.

Lipomatik Nedir? Tedavi Yöntemleri Nelerdir?

Liposuction ve lipomatik oldukça fazla uygulanan iki kozmetik işlemdir. Benzer olmakla birlikte, bu iki estetik ameliyatın birkaç benzersiz farklılığı vardır. Lipomatik yağ birikintilerinin giderilmesi ve yeniden şekillendirilmesi yoluyla daha fazla vücut şekillendirme gerçekleştirmek için tasarlanmıştır. Kasların tanımını geliştirmek mide, boyun ve çene gibi sorunlu bölgelerden yağ çıkarmak için kullanılır. Vücudu şekillendirmek için bölgelerdeki yağların alınmasını amaçlamaktadır. Bu nedenle lipomatik fiyatları uygulanan bölgeye göre farklılık göstermektedir. Lipomatik, titreşim yardımı ile yapılan bir liposuction tekniğidir.

Lipomatik Kimlere Yapılır?

Liposuction prosedürleri genellikle minimal invazivdir ve lipomatik, hepsinden en az invaziv olanıdır. 18 yaşın üzerindeyseniz ve egzersizler ve fazla yağlardan kurtulamıyorsanız bu seçeneği göz önünde bulundurmalısınız. Ancak sigara içenler, fazla cilt sarkması olan ya da obezitesi olanlar bu işlem için uygun değildir.

Lipomatik Hangi Bölgelere Uygulanabilir?

Lipomatik bazı teknikler ile birleştirilerek uygulanabilir. Genellikle iki ila dört saat sürer. Sizin için en iyi olan tekniğin türü, tedavi edilen alan ve alınacak yağ miktarı dâhil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olacaktır. Bunun yanı sıra lipomatik fiyatları kullanılan teknikler ile ilişkilendirilebilir. Anında ve kalıcı sonuçlarla lipomatik, tüm dünyada hastalar ve cerrahlar arasında vücut yağlarının alınmasında en çok tercih edilen yöntemdir.

Lipomatik liposuction farklı bir yöntem kullanır, cerrah tedavi yapılacak bölgede kesiler oluşturur, Cerrah daha sonra tüneller oluşturur, böylece kanül cihazı, tüneller oluşturulduktan sonra anestezi daha sonra hastaya yerleştirilir, böylece ağrı olmaz. Sıklıkla karın, uyluk, kalça, boyun, çene, kolların üst kısımları ve sırtta uygulanan bir estetik ameliyat türüdür.

Lipomatik Uygulaması ile Ne Kadar Yağ Alınabilir?

Lipomatik fiyatları tedavi uygulanan bölgeye göre çeşitlilik gösterir. Lipomatiğin maliyeti, tedaviyi nereden aldığınıza bağlı olarak değişir. Lipomatik, liposuctionda hasta ve doktorların konforunu artırmak için tasarlanmış son teknoloji ürünü, FDA onaylı bir cihazdır. Titreşim hareketi ile çevre dokuya zarar vermeden yağların parçalanması ve kolayca uzaklaştırılması mümkündür. Böylelikle ameliyat sonrası morluk ve ağrı sıklığı son derece azalır. Ancak genel bir bilgi olarak 2 ila 5 litre yağ tek seferde alınır. Hastanın yapısına bağlı olarak 10-12 litreye kadar yağ alınabilir.

Lipomatik Öncesi Sonrası

Lipomatik yöntemi giderek daha fazla tercih edilmektedir. Bu işlem, kullanılan bölgenin büyüklüğüne göre genel anestezi veya lokal anestezi altında yapılmaktadır. Günümüzde yetenekli plastik cerrahlar, Lipomatic adlı yüksek teknoloji ürünü bir cihaz ile fazla yağ aldırma işlemi gerçekleştirmekte ve daha az komplikasyonla daha iyi sonuçlar almaktadır.

Lipomatik Fiyatları

Lipomatik fiyatları tedavinin alındığı bölgeye göre farklılık göstermektedir. Ayrıca işlemi yapan uzman kişi de fiyat faktöründe önemli rol oynamaktadır. Tüm bunların yanı sıra ise lipomatik uygulanacak olan bölgelerde bu konuda belirleyici olmaktadır.

https://www.savranklinik.com/lipomatik/ ß hakkında bilgi için hemen sitemizi ziyaret edin.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı