Sponsorlu Bağlantılar

Mali Müşavir

Mali Müşavir

Muhasebe işlerinde danışmanlık ve mali konuların takibinde destekleyici olarak kurulan firma; gerçek/tüzel ve kurumların muhasebe işlemlerini güvenle yapar. Hizmet almak isteyeceğiniz mali müşavir firması mevzuatlar doğrultusunda, muhasebe defteri tutmak, vergileri takip etmek, firmanın gelir ve giderlerini takip etmek için sorumluluk ve güvenirlilik ile çalışır.

Firma İle Çalışmak

Firma yılların deneyimi, alanında uzman ve analitik çözümler sunan yetkili muhasebeci personelden oluşmakta ve mali müşavirlik hizmetleri, muhasebe bilgi sistemleri, sgk ve bodro alanında profesyonel hizmetlerini ruhsatlı mali müşavirlik bürosu ile vermektedir.

İstanbul muhasebe bürosu ile İstanbul ve çevresine, ülke geneline profesyonel hizmet vermek için ise firma internet adresi üzerinden 7/24 hizmet sunuyor. Muhasebe işlemleriniz için tercih ettiğiniz firma veri gizliliğine önem verir.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı