Sponsorlu Bağlantılar

Manchester United’ın Brentford’daki lig yenilgisinin hemen yedinci sıraya düşeceğini düşünüyor

Leicester’ın Arsenal’de bir sayı attığını da gören Jones Knows, Manchester United’ın Brentford’da hemen yedinci lig yenilgisine kayacağını söylüyor.

Aston Villa – Everton, Cumartesi 12.30
Everton’ın deplasmandaki formu adına, Frank Lampard’ın yaz boyunca aynaya uzun süre bakması bekleniyor. Bir Premier Lig menajeri olarak Lampard’ın takımlarını yola koyma şekli, savunma sayılarını değerlendirdiğinizde şaşırtıcı derecede kötüydü.Lampard’ın takımları, Everton’dan ayrıldıktan sadece altı ay sonra Şampiyonlar Ligi’ni kazanmaya devam eden bir Chelsea tarafıyla en üst düzeyde patron olarak 38 maçta, deplasmanda 73 gol attı ve ortalama olarak antrenman yaptı. Her 90 dakikada bir 1.92 gol yedi.

Ve şunu da eklemek gerekir ki son derece zeki bir adam olan Lampard’a James Tarkowski ve Conor Coady’nin imzalarına dayanarak bu konudaki şüphenin faydasını vermeye hazırım. Chelsea’ye karşı erken işaretlerin nispeten olumlu olmasıyla birlikte, yenmenin daha zor olduğu bir etik kesinlikle olacak.

Aston Villa’nın hücum kurnazlığı olmaması, Everton’ın gol atacak kimsenin olmaması ve savunmada sağlam olmaya büyük önem vererek oynama ihtimalinin yüksek olması nedeniyle, Villa Park’ta düşük skorlu bir karşılaşma bekleniyor.

Arsenal’in bu sezon ilk dörtte yer almak için mücadele etmesinin beklendiğini göstermek için daha fazla kanıta ihtiyacınız varsa, sadece bu oyun için fiyatlarına bakın: Mikel Arteta’nın adamları, tehlikeli bir Leicester City tarafını yenmek için Sky Bet ile 1/2’dir. kulüplerin görünüşte müstehcen miktarda para harcamaya istekli oldukları oyunculara sahip olmak.

Sadece Man City (26), Liverpool (24) ve Tottenham (23) Nisan ayından bu yana Brighton’dan daha fazla puan kazanırken, Newcastle’ın 2022’deki 20 Premier Lig maçında 41 puanlık galibiyeti sadece Liverpool (52) ve Man City (46) tarafından daha iyi durumda. ) ve Tottenham (44).

Dış Kaynaklar : psychoedu.org

Dış Kaynaklar : journal.ussh.vnu.edu.vn

Dış Kaynaklar : mee.nu

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu