Gündem

Manisa Akhisar’da su taşkınlarına karşı önlem

MASKİ Genel Müdürlüğü, Akhisar ilçesine bağlı Mecidiye Mahallesinde 1000 metrelik dere temizlik çalışması gerçekleştirerek su taşkınlarına karşı önlem aldı. Öte yandan dere temizlik çalışmasının tamamlandığı bölgede önümüzdeki günlerde panel çit korkuluk çalışması da yapılacak.

MANİSA (İGFA) – Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, vatandaşların su taşkınlarından olumsuz etkilenmemesi adına il genelinde gerçekleştirdiği dere temizlik çalışmalarına devam ediyor.

Sel riskini ve taşkın hasarlarını en aza indirmek için yürütülen çalışmalar kapsamında Akhisar ilçesine bağlı Mecidiye Mahallesinde 800 metrelik dere temizlik çalışması gerçekleştirdi.

Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından yapılan çalışmaların tamamlanması ile birlikte oluşabilecek taşkınlara karşı önlem alınmış oldu.

Öte yandan ekipler tarafından önümüzdeki günlerde dere temizlik çalışmasının tamamlandığı bölgede panel çit korkuluk çalışması da yapılacak.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
canlı casino siteleri
Konya Haber - Sa癟 Ekimi Fiyatlar覺 -