Spor

Manisa’da yaz spor okullarına yoğun ilgi

MANİSA (İGFA) – Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü tarafından her yıl düzenlenen yaz spor okullarında ilk dönem kurs faaliyetleri hız kesmeden devam ediyor.

Tarık Almış Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Salonu’nda gerçekleşen ve Manisalıların da yoğun ilgi gösterdiği kursları, Manisa Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Sibel Alkın Kedersiz de şube müdürleri ile birlikte ziyaret etti. Manisa Büyükşehir Belediyesi Spor Okulları Koordinatörü Sedat Özhelvacı, kurslar hakkında Daire Başkanı Sibel Alkın Kedersiz’e bilgiler verdi.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün şehre kazandırdığı sportif tesisler ile her yıl binlerce çocuğun çeşitli branşlarda spor yapma imkanına sahip olduğunu dile getiren Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Sibel Alkın Kedersiz, “Manisa Büyükşehir Belediyesi, Manisa Büyükşehir Belediyespor ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığımız koordinasyonunda açılan yaz spor okullarına son derece büyük bir ilgi var. Voleybol, cimnastik, basketbol, yüzme ve tenis olmak üzere 5 branşta hizmet veriyoruz. Yaz dönemi boyunca çocuklar böyle faydalı bir aktivitenin içerisinde yer alacaklar. Ailelerimize de gösterdikleri bu yoğun ve anlamlı ilgiden dolayı da teşekkür ediyoruz. Kurslara katılmak isteyenler için de yeni dönem kayıtlarımız Ağustos ayının ilk haftası itibariyle başlıyor” diye konuştu.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.
Başa dön tuşu
canlı casino siteleri
Konya Haber - Sa癟 Ekimi Fiyatlar覺 -