Gündem

MASKİ İş Sağlığı ve Güvenliği Çalıştayı’na katıldı

Türkiye’de işçi sağlığı ve güvenliği için asgari gereklilikler ve önleyici yöntemler hakkında bilgi paylaşmak adına Avrupa Komisyonu ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı işbirliği ile TAIEX Çalıştayı düzenlendi

Haber Giriş Tarihi: 17.10.2022 15:22

Haber Güncellenme Tarihi: 17.10.2022 15:22

MANİSA (İGFA) – Manisa’da 17 ilçede yürütülen altyapı faaliyetleri sırasında personel ve vatandaş sağlığı için çalışmalarını sürdüren Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Avrupa Komisyonu ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı iş birliği içinde online olarak düzenlenen TAIEX Çalıştayına katıldı.

Hollanda ve İtalya’dan alanında uzman profesörlerin de katılım gösterdiği çalıştayda MASKİ adına Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı koordinasyonundan İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Ruhan Bayraktar yer aldı.

Çalıştayda işyerinde biyolojik ajanlara (Bakteri, bitki, mantar ya da hayvan gibi canlı varlıkların ürettiği zehirli maddeler)   maruz kalan işçilerin sağlık ve güvenliği için asgari gereklilikler ve maruz kalma ile dekontaminasyon için önleyici yöntemler hakkında bilgiler paylaşıldı.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
canlı casino siteleri
Konya Haber - Sa癟 Ekimi Fiyatlar覺 -