Gündem

Masterepoksi

Masterepoksi

Bursa poliüretan kaplama alışveriş merkezlerinde ve mağazalarda da yaygın olarak kullanılmaktadır. Bir zemin kaplama türü olarak bilinmektedir. Günümüzde son dönemler içerisinde kaliteli ve dayanıklı olan ürünler arasında yer almaktadır. Birçok alan içerisinde kullanımı ile karşımıza çıkmaktadır.

Bursa Beton Parlatma

Bursa beton parlatma işlemleri betonlarda oluşan kirli ve hasarlı yüzeylerin giderilmesi amacıyla kullanılmaktadır. Kullanım alanlarında dekoratif bir görünüm kazandırılmasında yardımcı olmaktadır. Beton kaplama esnasında kimyasal maddeleri kullanılmamaktadır. Çevreye ve doğaya kaplama sırasında bir zarar vermektedir. Sağlık konusunda zararı olmayan kaplama türüdür.  Çok uzun süreler boyunca kullanımı yapılmaktadır. Ekonomik bir bütçe aralığında parlatma hizmetleri sunmaktayız.

Bursa Metalik Epoksi Kaplama

Bursa metalik epoksi kaplama içeriklerinde zararlı olan hiçbir kimyasal madde bulunmamaktadır. Yanıcı ve uçucu olarak kullanılan kimyasal olan maddeler bu kaplama türünde kullanılmamaktadır. Çevreye ve doğaya zarar vermeden kullanımı yapılmaktadır. Kafe, market, alışveriş merkezleri gibi alanların zeminlerinde ve yüzeylerinde karşımıza çıkmaktadır. Daha güzel ve estetik bir görünüm yakalamak isteyen kişiler tarafından gönül rahatlığı ile tercih edilmelidir.

Bursa Eposi Boya

Bursa eposi boya kaliteli boya grupları arasında yer almaktadır. Yalıtım malzemesi olarak da kullanılmaktadır. Her bütçe için uygun bir fiyat aralıkları sunmaktadır. Ekonomik ve dayanıklı boy türleridir. Uzun soluklu bir kaplama ve yalıtım malzemesi olarak da kullanılır. Okullarda, sinema salonlarında ve fabrika gibi alanlarda kullanımı yaygınlık göstermektedir. Farklı renk seçenekleri de kişi tercihlerine bağlı olarak seçilerek uygulanmaktadır.

Bursa Poliüretan Kaplama

 Bursa poliüretan kaplama uçaklarda, bakım atölyelerinde, hastanelerde kullanılmaktadır. Çok fazla sayıda kullanım alanına sahip bir kaplama türüdür. Yaygın ve geniş bir kullanım ömrüne ve alanına sahiptir. Daha çok zeminlerde kullanımı yapılmaktadır. Orta dereceli ağırlık taşıyan zeminlerde kullanımı yapıldığı andan itibaren yıpranma, hasar alma ve darbe alma durumlarında zarar görme oranı çok düşüktür.

Bursa Epoksi Self Leveling Kaplama

 Bursa epoksi self leveling kaplama uygulamalarını bakteri barındırmama özellikleri bulunmaktadır. Bu kaplama türü anti-bakteriyel bir kaplama olarak da tanımlanmaktadır. Su sızdırmamakta ve su geçirmemektedir. Fiyat açısından oldukça ucuz bir fiyat seçenekleri sunan kaplama türüdür. İç mekanların birçok alanında kullanımı yapılmaktadır.

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu