Sponsorlu Bağlantılar

Medibulut ile Hastalar İçin Online Randevu

Medibulut ile Hastalar İçin Online Randevu

Teletıp,  uzak mesafelerde olan kişi veya toplumların yaşamlarını iyileştirerek daha kaliteli bir hale getirmeye yönelik olarak bilişim ve iletişim teknolojilerini kullanılarak klinik destek verilmesi anlamını taşır. Çok fazla olumlu özellikleri olan bir uygulamadır.

Hastalar için online randevu açısından fiziksel ve iklimsel şartlardan dolayı sağlık hizmetlerine erişimi olamayan hastalar için büyük fayda sağlamaktadır. Bu sayede kişiler iş gücü kaybı ve yol parasından kurtulmaktadır.

Kendi evinizin konforunda online muayene hizmetinden bu şekilde faydalanabilirsiniz. Fakat en önemli özellik ve yararlardan biri olarak gösterilen durum enfeksiyon riskini minimize etmesidir.

Medibulut Online Muayene

Medibulut online randevu konusunda sağlık hizmetlerinde kaliteyi ön planda tutuyor. Pandemi sonrası sağlık kuruluşlarının çalışmasında devamlılık söz konusu olduğunda bu yeni sağlık hizmeti oldukça doğru bir hizmet olarak değerlendiriliyor.

Online görüşme hizmetiyle birlikte medibulut profesyonelleri ile özellikle beslenme ve diyetetik, diş tedavilerinizde uzaktan doktorunuzla her zaman iletişime geçebilirsiniz. Bunun dışında güzellik merkezleri ve psikolog hizmetleriyle dikkat çekmektedir.

Online randevu özelinde bu yenilikçi platform sayesinde artık sağlık hizmetleri ayağınıza geliyor. Ayağınıza gelen bu hizmet size sadece bir telefon kadar uzaktadır. Uzaktan sağlık hizmetlerinin bilinen en dikkat çeken faydası ise e-reçete yazma ve e-rapor sayesinde fiziksel erişimin olamayacağı durumlarda devreye girmesi sunulan en büyük kolaylıklardandır. Bu ve bu gibi hizmetlerini sağlık kuruluşumuzdan alabilirsiniz.

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu