Sponsorlu Bağlantılar

Mükemmel Eğitim Olanakları

Mükemmel Eğitim Olanakları

Öğrencilerine eğitim noktasında son derece avantajlı koşulları bir arada sunmayı başaran özel üniversite ile kariyer adımlarınıza daha hızlı başlangıç yapma imkanına sahip oluyorsunuz.

Yeşil ve akıllı kampüsüyle dikkat çeken üniversite sağladığı avantajlar kapsamında, yurt, kütüphane, spor merkezi, golf kulübü, öğrenci kulüpleri, araştırma ve uygulama merkezleri gibi olanakları öğrencileri ile buluşturuyor.

Fakülte ve Yüksek Okullar

Uygun taban puanları ile üniversitenin, Eğitim Fakültesi, Mühendislik Fakültesi, Hukuk Fakültesi, İletişim Fakültesi, Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi, İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi gibi bölümlerinde eğitim alabiliyorsunuz.

Ayrıca üniversitenin, Meslek Yüksekokulu, Yabancı Diller Yüksekokulu yanında Fen Bilimleri, Sağlık Bilimleri ve Sosyal Bilimler enstitüleri de bulunuyor.

Yine kaliteli ve özgün eğitim anlayışı öncelikli sistemi içerisinde kurumda öğrenciler için Sürekli Eğitim Merkezi yanında Uzaktan Öğretim Merkezi ile hizmet sunuluyor.

Akademik Kadro

Üniversite, sahip olduğu deneyimli ve başarılı akademik kadrosu, kolay ulaşım imkanları ve mükemmel özelliklere sahip teknolojik kampüsü ile eğitim alanında farkını gösteriyor.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı