Sponsorlu Bağlantılar

Müzik Aranjöründen Müzikle İlgili Paylaşımlar

Müzik Aranjöründen Müzikle İlgili Paylaşımlar

Müzikoloji üzerine eğitim alan ve günümüzde müzik aranjörlüğü yaparak müziğin içinde yer alan Anıl Uzun insanların müzik konusunda merak ettiği konularla ilgili sayfasında paylaşımlar yapıyor.

Müzik Aletleri Hakkında Yaptığı Paylaşımlar

Müziğe ilgi duyan kişilerin bilgi alması amacıyla açtığı sayfada müzik aletlerine dair paylaşımlar yapıyor. Bu sayede ismi fazla tanınmayan müzik aletlerinden satın almak isteyenler satın alım sırasında nelere dikkat etmeleri gerektiğini öğrenebiliyorlar. Önerilerini paylaştığı müzik aletleri arasında ise ukulele ve syhnthesizer gibi aletler yer alıyor. Ayrıca gitarlar hakkında bilgi edinmek isteyenler için gitar rehberi yazısı sayfasında bulunuyor.

Müzisyenler İçin Canlı Yayın Önerileri

Müzik aletlerini seçerken dikkat edilmesi gerekenleri anlattığı yazıları yanı sıra sayfasında müzisyenler için canlı yayın önerileri paylaşıyor. Böylelikle verdiği ipuçları sayesinde sosyal medya tarafından fazla tanınmayan müzisyenlerin kendilerini duyurmalarına yardımcı oluyor.

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı