Sponsorlu Bağlantılar

Nakışlı ve Kemerli Tesettür Elbise Modelleri

Nakışlı ve Kemerli Tesettür Elbise Modelleri

Nakış detayı tesettür elbise modelinin ön plana çıkmasını sağlayan bir faktördür. Genel olarak özel günlerde bu tarz nakışlı ve özel detaylı ürünler tercih edilir. Düz ürünlerden daha şık görünen bu modellerde kemer ve nakış bölümünün uyumu oldukça önemlidir. Buradaki en ufak uyumsuzluk şıklıktan uzak bir görünüme sahip olmanıza neden olabilir. Siz de nakışlı ürünler içinden seçim yaparken bazı noktalara dikkat ederek harika bir seçim yapabilirsiniz. Bu ürününüzü birçok özel günde kullanabilir, şıklığınız ile göz alıcı güzelliğinizi sergileyebilirsiniz.

Nakışlı Tesettür Elbise Seçerken Bunlara Dikkat!

Seçim yaparken öncelikle nakış detaylarının düzgün işlenmiş olmasına dikkat etmek gerekir. Tesettür elbise modelinde nakışların simetrik olması ve düzgün gözükmesi elbisenin şık durması için önemlidir. Diğer bir önemli konu ise kemerdir. Kemer ile nakışlı bölümün birbiri ile uyumlu olması şık bir görünüm yakalamak için oldukça fazla önem taşıyor. Bunlara dikkat ederek nakışlı tesettür elbise seçimi yaptığınız taktirde harika bir deneyim yaşayabilirsiniz. Bir diğer önemli konu ise nakışlı elbisenin temizliğidir. Bu elbiseler yıkanırken mutlaka ters yüzü çevrilerek yıkanmalıdır. Nakış ve boncuk detayları genel olarak makinada zarar görür. Bunu engellemek adına hem kaliteli ve nakış detayları kopmayacak ürünleri tercih etmek hem de ters düz yaparak yıkamak önem taşıyor. Ayrıca kurutma yaparken nakışlı kısımları güneşten etkilenebileceği için direkt olarak güneşle temastan da korumak gerekiyor.

Özel Günler İçin İdeal Nakışlı Tesettür Elbise Modelleri

Özel günler için harika bir seçim olan bu ürünler rahat kumaşı sayesinde hareket kabiliyetinizi de kısıtlamıyor. Seçeceğiniz renge göre uygun bir şal ile kombin yaptıktan sonra düğün, nişan gibi özel günlerde ön plana çıkabilirsiniz. Tesettür elbise modelleri içinde en çok tercih edilenlerden olan nakışlı elbiseler bileğe kadar uzanabilmektedir. Bileğe veya bileğin biraz üzerine uzanan modelleri tercih ederken ürünün boyunu dikkate almanız gerekiyor. Boyunuza göre ürünün nereye kadar uzayacağı hesap ederek ürünü satın alırsanız kullanım aşamasında sıkıntı yaşamazsınız. Model olarak nakışlı ürünlerin tamamı neredeyse aynıdır. Göğüs kısmında nakış bel kısmında ise kemer veya kuşak içeren bu ürünler renk açısından değişiklik gösterebiliyor. Yaz ayları için pudra, gül kurusu gibi renkler mevcutken kış aylarında kullanım içinse siyah, kahverengi gibi renk seçenekleri bulunuyor. Siz de tesettür elbise arayışında iseniz ve şık bir ürün almak istiyorsanız nakışlı modellerin farklı renklerini inceleyebilir, bu ürünlerden seçim yapabilirsiniz.

https://modamesra.com/tesettur-elbise/

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı