Sponsorlu Bağlantılar

Numara Araştırma Sistemi

Numara Araştırma Sistemi

Nerenin telefonu diye merak ettiğiniz, düzenli olarak çağrı tacizine maruz kaldığınız numaraların hakkında artık daha detaylı bilgi edinebileceksiniz. Geliştirilmiş online sistemde, dilediğiniz numaraları aratmak ve hakkında bilgi almak ücretsiz. Dilerseniz sistem içerisine sizler de dahil olarak arayan numaralar hakkında bilginizi paylaşabilir ve farklı kişilerin bu numara hakkında detaylı bilgi almasına yardımcı olabilirsiniz.

Operatör ve Değerlendirme

0850 nerenin numarası diye merak ediyor, sürekli bu numaradan cevapsız ve kısa çağrılar alıyorsanız, başvurmanız gereken sitede, özel bir arama kutucuğu bulunmaktadır. Bu arama kutucuğu içine numaranın başında sıfır olmadan giriş yapmalısınız. Sonrasında bu numaranın hangi operatöre ait olduğu ve hakkında varsa yorum ve puanlamaları görebiliyorsunuz.

Spam Numara Sorgulama

No sorgulama sistemi içerisinde son yapılan araştırmalar ve girişler de görülmektedir. Özellikle günlük düzenli çağrılara maruz kalıyor, sürekli mesajlar alıyorsanız fakat kimin olduğunu bilmediğiniz için engelleyemiyorsanız, bu site sizlere ilaç gibi gelecektir. Özel kullanım alanları ve değerlendirme bölümleri bulunan numaralar, sizlere uzun vadede çok daha huzurlu bir yaşam alanı sunacaktır.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı