Sponsorlu Bağlantılar

Okul Formaları Şıklığı

Okul Formaları Şıklığı

Öğrencilerin kayıtlı olduğu okullara göre değişiklik gösteren okul kıyafetleri konseptleri ile sizlerin karşısındayız. Özellikle öğrencilerin yeni kayıt olduğu okullarda kılık kıyafet yönetmeliği detaylı bilinmediği için veliler bu konuda birtakım zorluklar yaşayabilir. Sizlere sunduğumuz hizmetle tüm okullara ait üniformaları kolaylıkla bünyemizde bulabilirsiniz. Tek yapmanız gereken öğrencinin kayıtlı olduğu okulu bizlere söylemeniz. Bundan sonraki aşamada size en uygun okul formasını getirerek tüm ihtiyacınızı kısa süre içerisinde gideriyoruz.

Okul formaları hususu son zamanlarda velileri en çok zorlayan konular arasında yer almaya devam ediyor. Özellikle koronavirüs salgının ortaya çıkmasından sonra rahat alışveriş yapamayan veliler, online alışveriş sistemimiz sayesinde aradığı tüm ürünlere kolay bir şekilde ulaşabilir.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı