Sponsorlu Bağlantılar

Online Ev Alış Verişi Yap

Online Ev Alış Verişi Yap

Evine şık ve aynı zamanda uygun fiyatlı kaliteli ürünler satın almak isteyenler, aradıklarını EvForm’da buluyorlar. Sitede, farklı özelliklere sahip masa sandalye takımları yer alıyor. Müşteriler, indirimli ürünlere bakarak masa ve sandalyelerini yenileyebilirler. Sitede; mutfak, oturma odası, yatak odası, yemek odası, çalışma odası, banyo ve dekorasyon kategorileri var.

Oturma Odası

İnsanların en fazla vakit geçirdiği bölüm şüphesiz oturma odası olmaktadır. Bu sebeple, evin bu bölümündeki eşyaların biraz daha özenle seçilmesi gayet normaldir. Sitenin bu kategorisinde, sehpa, oturma grupları, kitaplık, TV ünitesi gibi ürünler yer alıyor. Müşteriler, ihtiyacı olan ürünleri, satın alarak, yaşam alanına yenilik katabiliyorlar.

Mobilya Çeşitleri

Firma, kaliteli ürün, uygun fiyat ve bol çeşit ilkelerinden asla taviz vermiyor. Bunu mobilya çeşitlerinde de görmek mümkündür. Siteden, evin farklı bölümleri için ve farklı zevklere hitap eden çok sayıda ürün satın alınabiliyor. Site, 100 TL ve üzeri alış verişlerde ücretsiz kargo hizmeti sunuyor. Ayrıca, kapıda ödeme seçeneği ve 1 haftada iade imkanı firmayı öne çıkarıyor.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı