Sponsorlu Bağlantılar

Online Oyunların Tanıtımı

Online Oyunların Tanıtımı

Günümüzde online oyunlar ve oyunlara ait serverler tanıtımı için pvp serverler web sitesinde her türlü bilgi bulunmaktadır. Dünya’da birçok kişi tarafından oynatılan online oyunlar olan Metin2 ve Knight Online oyunlarına ait server bilgileri web sitesinde paylaşılmaktadır.

Online oyun serveri olan metin2 pvp serverler site içinde kolay, orta ve zorluk derecelerine sıralamalar web sitesinde yayınlamaktadır.

Web Sitesine Nasıl Server Ekleme Yapılır?

Online oyun kullanıcıları istedikleri zaman kendi oyunlarının videolarını ekleyeceği pvp server sitesi her türlü imkanları ile hizmet vermektedir. Web sitesine üye olunarak metin2 pvp serverlerini ekleme yapılabilir.

Server eklemek için kullanıcı adı ve şifresini girdiğinde hesaba giriş yapılır. Server kullanıcısı hesabından ekleme yaparak daha çok kişinin pvp serverler üzerinden izlenmesini sağlar.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı