Sponsorlu Bağlantılar

Promosyon Ajanda

Promosyon Ajanda

Promosyon Atölyesi 2020 yılında kurulmuş olup, sektöre ilk başladığı yıllarda tam kapasiteli atölyesi ile ürünlerin baskısını yapmakta, daha sonra kapasitesini artırarak müşterilerin ihtiyaç duyduğu promosyon ürünlerini üretmeye başlamıştır.
Ürettiği promosyon ajanda vb. ürünlerinin kalitesinden ödün vermeden hem ithalat hem de ihracat yaparak her geçen gün büyümeye çalışmaktadır. Promosyon Atölyesi, ürün yelpazesini çeşitlendirmekte, teknolojik baskı makineleri ve birçok promosyon ürününün üretim ve satışını yapmaktadır.
Promosyon Atölyesi firmasının ürettiği ürünler
Promosyon ürünlerine ihtiyaç duyanlar her türlü promosyon ürününü, Promosyon Atölyesi firmasının web sitesinde rahatlıkla bulabilirler. Promosyon Atölyesi’nin ürettiği promosyon defter vb. ürünlerin bütçelerini aşmadığı için firmalar tarafından tercih edilmektedir.

Firmaların yaralandığı ürünlerden bir diğeri olan promosyon şapka, müşteriler tarafından yaz aylarında kullanılması sayesinde firmaya şakadaki logo ve amblemlerin tanıtılmasına yardımcı olmaktadır.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı