Sponsorlu Bağlantılar

PUBG Mobile Uc Hilesi Al

PUBG Mobile Uc Hilesi

Çoklu oyunculu oldukça güzel tasarımsal dinamiklere sahip Pubg Mobil oyununda Uc adı verilen bir para türü kullanılıyor. Bu para birimine sahip olan oyun severler silah, kostüm her ne varsa oyun içerisinden temin edebiliyorlar. Pubg Mobil Uc hilesi ile bu para birimlerine herkesi sahip olabiliyor. Bu sitede kullanıma açık bir sürü hile kodu bulunuyor.

Brawl Stars Elmas Hilesi Seçeneği

Brawl Stars oyunu stratejik kökenleri olan ve daima rakiplerle dirençli bir mücadele gerçekleştirilmesi gereken kaliteli bir oyun olarak öne çıkıyor. Brawl Stars elmas hilesi yardımıyla oyun severler çeşitli elmaslara sahip olarak birtakım kutuları açma şansını elde ediyorlar. Bu sitede onlara gerekli hile kodları sunuluyor.

Roblox Robux Hilesi Seçenekleri

Roblox oyununda seçilen karakter için birtakım kıyafetlere ve oyun içi ekipmanlara ihtiyaç oluyor. Robux adı verilen para birimleri bu ekipmanların alınmasına yardım sağlıyor. Roblox Robux hilesi ile her oyun sever bu para birimlerine kolayca sahip olabiliyor. Bu sitede bu hilenin kodları yer alıyor.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı