Sponsorlu Bağlantılar

Puzzle

Puzzle

Puzzle oyunları hem eğitici ve hem de oldukça keyifli nitelikte olan oyunlardır. Bu oyunlarda desenler birbirlerine göre bazı farklılıklar gösterebilir. Her bir parçayı uyumlu şekilde bir araya getirmek ilgili güzel görseli ortaya çıkarmaya olanak sağlar.

Bu site üzerinde farklı tasarımlarda eğitici birçok puzzle oyunu yer alıyor. Hayvanlar alemiyle ilgili olan tasarımlar veya geometrik şekilli modeller bu sitede satılıyor. Çocukların ve yetişkinlerin en keyif alacakları türde puzzle oyunlarına bu siteden kolayca erişilebiliyor.

Çocuk Oyuncakları

Çocukların en çok sevdiği oyuncak türlerinde biri de arabalardır. Bu sitede farklı tarzlarda birçok oyuncak araç ürünü yer alıyor. Bruder kamyonet, dozer ve Land Rover gibi tasarımlara bu siteden ulaşılabiliyor. Çocukların en çok hoşuna gidecek modellere buradan ulaşılabiliyor.

Pilsan oyuncak modellerinin de yer verildiği bu siteden minyatür futbol kalesi, salıncak, kova ve kamyonet gibi çeşitli ürünler satın alınabiliyor. Her bir üründe %40’lara varan güzel indirimler mevcut bulunuyor. Farkı türdeki renk seçenekleriyle isteğe göre güzel seçimler yapılabiliyor.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı