Sponsorlu Bağlantılar

Rehberlik

Rehberlik

Günümüzde rehberlik hizmeti, ölçme ve değerlendirme ya da analiz ve raporlama süreçleri çeşitli programlar ile yapılmaktadır. Gelişen teknoloji ile birlikte psikometri alanında bir takım ihtiyaçların ortaya çıkmasına neden olmuştur. Bireyi daha iyi tanıma adına birçok test ve formlar kullanılmaktadır.

Sunulan Hizmetler

2017 den bu yana hizmetlerini sunmaktadır. Kişisel veriler korunarak ihtiyaca yönelik birçok uygulama gerçekleştirilmektedir. Psikolojik danışmanlık, hizmeti çok yönlü olarak sunulmaktadır. Panel uygulamaları ile birçok alana hizmet etmektedir. Birçok test uygulanmaktadır.

Bunlardan bazıları şöyledir;

Depresyon Anksiyete Stres Ölçeği​, Anne Baba Tutum Ölçeği, SCL90 R gibi. Ücretli testler kadar ücretsiz olarak da kendinizi ölçmenize olanak tanımaktadır. Herhangi bir dikkat eksikliği olup olmadığını uygun testler ile ölçebilirsiniz.

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı