Gündem

Saadet Partisi Kayseri’den zam tepkisi

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Baki Coşkun twitter üzerinden yaptığı açıklamada “Daha dün uyardık, KDV ve ÖTV zamlarını vatandaşa yansıtmayın diye, bu ne acele dün bir bugün iki… İnsafınız yok mu kardeşim, Allah’tan korkun?” açıklamasında bulundu.

Konuya ilişkin önceki gün basın açıklaması yapan Coşkun, “Başta büyükşehir belediyesi olmak üzere diğer tüm belediyelerimize bir uyarıda bulunmak istiyorum. Akaryakıta ve diğer bütün kalemlere yapılan zamları sakın ola ki vatandaşa sunulan hizmetlere yansıtayım demeyin. Belediyeler “Sosyal Devletin” en büyük teminatlarıdır. Vatandaşa ucuz ulaşım, alt yapı, temizlik ve diğer hizmetleri yapmakla mükelleftir. Bu zamları vatandaşa yansıtmak yerine israf, gösteriş ve yanlış yatırım politikalarından vazgeçin. Biz burdan uyarıyor ve takipçisi olacağımızı peşinen belirtiyoruz. Ekonomik olarak bizi okjisensiz bırakanlarla bir olup bir de milletin üstüne siz gitmeyin. Ticarethane mantığıyla kâr amaçlı belediye yönetilmeyeceği bir kez daha hatırlatıyor, halkımıza bu artışları yansıtmayacağınızı ümit ediyor ve bekliyoruz.” ifadelerini kullanmıştı.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
canlı casino siteleri
Konya Haber - Sa癟 Ekimi Fiyatlar覺 -