Sponsorlu Bağlantılar

Sağlıklı Kalmak İçin Tüyolar

Sağlıklı Kalmak İçin Tüyolar

İzmir merkezli olarak hizmet veren Aktarnet’te uzun yıllardan beri nesilden nesile aktarılan bilgi ve birikimi yeni nesillere aktarır. Web sitesi aracılığıyla kadim bilgiler herkesle ücretsiz olarak paylaşılır. Alternatif tıbba dair bilgilerin de yer aldığı bu sitede hastalıkların şifa kaynaklarına dair konular da işlenir.

Bitkisel ya da hayvansal kaynaklı besinlerin, çeşitli spor ve aktivitelerin incelendiği başlıklarda her şeyin sağlığa faydaları anlatılır. Örneğin “Seksin faydaları” başlığı altında düzenli seks yapmanın ruh ve beden sağlığına etkileri bulunabilir. Sitede kızılcık suyu faydaları, zeytin yaprağının faydaları, ısırgan otu çayı faydaları ya da ballı sütün faydaları gibi başlıklara da rastlanabilir.

Değişik Yemek Tarifleri

Web sitesinde bulunan Değişik Yemek Tarifleri kategorisinde ilginç yemek tarifleri mevcuttur. Her biri denenmiş ve ölçüleri doğru şekilde hazırlanmış bu tarifler güvenle denenebilir. Az bilinen çorbalar, ana yemekler, salatalar, tatlılar buradaki püf noktalarıyla kolayca yapılabilir. Közlenmiş domates çorbası tarifi, kuşkonmaz çorbası tarifi, protein köftesi tarifi gibi başlıklarla en sağlıklı sofralar kurulacaktır.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı