Sponsorlu Bağlantılar

Şifreli Etiket

Şifreli Etiket

Yılların verdiği tecrübe ile müşterilerine etiket, ambalaj ve kreatif tasarım dallarında hizmet veren şirket, tüm ürünlerinde çevre dostu malzemeleri kullanıyor. Daha hızlı, daha güvenli ve daha kaliteli sloganıyla sektörde yer alan şirket, büyük mağaza zincirine sahip müşterilerinin beğenisine şifreli etiket ve kazı kazan etiketi çeşitlerini sunuyor.

Promosyon ve kampanyalarda kullanılan bu etiketlerin altında kampanyaya ait kodlar bulunuyor. Bu nedenden en iyi kalitede üretilmesi gereken bu ürünler, şirketin kalite anlayışı sayesinde yıllardır tercih ediliyor

En Uygun Fiyatlar ile Sunulan Kaliteli Etiketler

Her ihtiyaca yönelik birçok etiket türü üreten şirket, opak pp etiket modelini de en uygun fiyatla hizmetinize sunuyor. Her iki yüzünün gümüş renkli kaplamayla sunulduğu metalize etiket de bir diğer ürün. Tüm etiket çeşitleri istediğiniz şekil, görüntü ve ebatlarda üretiliyor ve kısa sürede sizlere teslim ediliyor.

Hediyelik ürünlerde kullanılan kraft etiket de oldukça popüler. Hediyelik ürünlerde daha çok kullanılan bu etiket ile yapılan hediyelik ürünler yıllarca saklanıyor. Bu nedenden en iyi kalitedeki malzemeleri tercih eden şirket, sizleri yarı yolda bırakmıyor.

Sertifikalı Şirket Etiket Ürünlerinde Öncü Durumda

ISO 9001, ISO 10002, ISO 14001 ve ISO 45001 kalite sertifikaları ile tescilli bir marka olan şirket, sektörün öncüsü konumunda. Müşteri memnuniyetini odak alan çalışmaları, sertifikaları ve çevre dostu politikaları ile 10 yıldır tüm taleplerinizi en uygun fiyatlarla yerine getiriyor.

Tam olarak nasıl bir ürün istediğinizden emin değilseniz şirketin web sitesinden sunduğu ürün tanıtım videoya göz atabilirsiniz. Her ihtiyaca uygun olarak sunulan etiket ürünleri için kısa süreli ve açıklayıcı bir video hazırlayan şirket, aklınızdaki soru işaretlerini gideriyor. WhatsApp, bilgi formu, telefon ya da e-mail üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Şirketin yetkili müşteri temsilcileri, her soru ve önerinizde güler yüzle sizlere yardımcı oluyor.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı