Sponsorlu Bağlantılar

Sosyal Medya Hesapları

Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medya hesapları ile ilgili çeşitli sorunlarla karşılaşılabiliyor. Son dönemlerde ınstagram durdurulduv sorunu için çözüm bulmaya çalışıyorlar. Crovu.com tüm sosyal medya hesapları ile ilgili en iyi çözüm önerilerini oluşturmaya çalışıyor. Crovu sitesini ziyaret edenler, hesap erişim sorunları ve takipçi artırma işlemleri gibi tüm seçenekler için yardım alabiliyorlar.

İzlenme Sayısını Artırmak

Youtube izlenme al hizmetleri ile youtube kullanıcılarına, farklı izlenme sayılarından oluşan paketleri sunuyorlar. Youtube izlenme satın alma yolları çok basittir ve site üzerinden online olarak hemen yapılabilmektedir. Youtube kanalından paylaşılan videonun linkine gönderiyor, seçtiğiniz paket için ödemenizi yapıyor ve paket içeriğindeki izlenme sayısını hemen hesabınıza ve video paylaşımınıza ekliyorlar.

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı