Sponsorlu Bağlantılar

Sosyal Medyada Büyüme Garantili Hizmetler

Sosyal Medyada Büyüme Garantili Hizmetler

İnsanlar sosyal medya platformları üzerinde açtıkları hesapların büyümesi ve kendilerini ya da işlerini tanıtma isteği duyuyorlar. Bunun için daha çok takipçiye veya beğeniye ihtiyaç duyuyorlar. Takipçimarket onların bu isteklerini kolayca gerçekleştirmeleri adına sosyal medya paketleriyle hizmet veriyor. Uygulamalarda canlı yayın açan kişiler daha çok kişiye ulaşmak adına firmanın canlı yayın izlenme satın al paketlerinden yararlanabiliyorlar. Böylelikle uygulamaların keşfet bölümlerinde ilk sıralarda yer alabiliyorlar.

Firmanın Facebook Kullanıcıları İçin Sunduğu Hizmetler

Online paket satışı yapan firma Facebook kullanıcıları için hizmet veriyor. Uygulamayı kullanan kişilerin Facebook sayfa beğeni, profil takipçi, canlı yayın izlenme ve bot durum paketlerini satın almalarını sağlıyorlar. Bu işlemler için alınabilecek paketler farklı takipçi, beğeni ve izlenme sayısı sağlıyor.

Facebook canlı yayın izlenme satın al paketine ihtiyaç duyanlar site üzerinden Facebook kategorisini inceleyerek hızlı sipariş verebiliyorlar. Paketler sayesinde 100, 250, 500, 1000, 5000 ve 75000 izlenme sahibi olabiliyorlar.

Youtube İçin Alınabilecek Sosyal Medya PAKETLERİ

Takipçi Market Youtube kullanıcılarına da hitap ediyor. Onların youtube üzerinde açtıkları kanalların ve yaptıkları video paylaşımlarının daha fazla insana ulaşmasını sağlıyor. Bu sayede para kazanmalarına da aracı oluyor. Youtube için izlenme, Türk yorum, like-dislike ve abone paketlerini müşterileri sunuyor. Youtube izlenme satın al paketine ihtiyaç duyanlar gerçek kullanıcılardan oluşan 1000, 2000, 5000 ve 10000 izlenmeye sahip olabiliyorlar.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı