Gündem

Sosyal medyanın rahatlığı, haber ajansını ciddiyetiyle buluştu

Basın emekçilerinin el ele vermesiyle yeni nesil medya kavramını hayata geçiren Hibya, altyapılarını güncelledi.

Ricasız ve minnetsiz haberin önünü açan Hibya, şimdi daha hızlı, daha kolay yeni ara yüzleri ile rahat bir ”haber girişi” sağlıyor.

Haber niteliği olan her içeriğe haber desteği veriyoruz, ancak;  beklemeden ve içerik sorunu yaşamadan marka haberlerinizin yayına girmesini isterseniz eğer, Haber servis abonesi olup, hiç beklemeden anında yansıma raporları alabileceğiniz benzersiz bir hizmet deneyimi sunuyoruz.

Bu hizmetten yararlanmak için editor.hibya.com üzerinden ”Haber girip yayınlamak istiyorum.” şeklinde kaydolmanız yeterli.

Haber Giriş Klavuzu: https://hibya.com/hibyapr/HABERGIRISSISTEMI.pdf

Bugüne kadar test yayını ile sunduğu tarafsız haberleri, haber abonesi olup telifsiz içerikler ile kolay ve yepyeni haber kaynağınızı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yenilenen RSS sistemi ve kolay haber ara yüzleri ile güvenilir bir alternatif hizmetinden yararlanmak için;

Haber abonesi olmak için editor.hibya.com üzerinden ”Haber satın alıp okumak istiyorum (RSS/XML)” olarak kaydolmanız yeterli

 

Artık birçok profesyonel medya hizmetine kolayca ulaşabilirsiniz; canlı yayın etkinlikleri, fotoğraf çekimi, drone çekim, haber çeviri, prodüksiyon, online etkinlikler ve çok daha fazlası…

Üstelik bu hizmetleri Hibya farkı ile standart fiyatlar ve online sipariş yönetimiyle pazarlık ve rant unsurları olmadan alabilirsiniz. Her an her zaman kurumsal profesyonel yaklaşımımızla haber ajansından hizmet almanın farkını ve kurumsallığın rahatlığını yaşayın.

Bu eşsiz deneyimden hemen faydalanmak için editor.hibya.com üzerinden ”Haber girip yayınlamak istiyorum” şeklinde kaydolmanız yeterli!

Hibya Haber Ajansı kuruluşundan bu yana sürdürdüğü test yayınlarını tamamlama noktasına geldi. Tarafsız ve yalın duruşuyla sektörde alternatif olan Hibya Haber Ajansı, kamu, özel sektör ve sivil toplum kuruluşları için yeni bir alan oldu.

“Alternatifinizin olması en büyük gücünüzdür” sloganıyla yola çıktık. Benzer değil, alternatif olmayı, ikamesi değil daha gelişmişi olmayı hedefledik

Etik yayın ilkeleri ile mesleki bilgi birikimini yeniden harmanlayarak yeni nesil kurumsal bir medyanın doğuşuna hep beraber şahit olduk.

Hibya’nın en önemli özelliği, tamamen kurumsal, herkese açık ve en önemlisi ulaşılabilir olması. Hibya, profesyonel iş dünyasın en iyi partneri olma ilkesiyle yürüyor.

Emeğimizle, emeğe saygı duyarak buradayız.
 

…Ve diyoruz ki Hibya hepimizin.

Hibya Haber Ajansı

Etiketler

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı