Sponsorlu Bağlantılar

Spor Camiasının Yakından Takip Ettiği Dobra Spor Sitesi

Yorkbet Tv

Yorkbet bahis sitesi, üyelerine, teknik olarak tam donanımlı olarak hizmet veriyor. Yorkbet giriş sayfasında da, kullanılan servis sağlayıcılar, ödeme seçenekleri, oyun uygulamaları ve destek hizmetleri seçenekleri gösteriliyor. Yorkbet tv uygulaması, canlı maçların, kesintisiz, donma olmadan, reklamsız izlenmesini sağlıyor. 18 yaşını doldurmuş olanlar, kayıt ol bölümünü seçerek, istedikleri zaman üye olabiliyor.

7/24 Hizmet

Yorkbet twitter resmi hesabını kullanmaya başladıktan sonra birçok kullanıcı ile daha kolay iletişim kurmaya başlamıştır. Paylaşım yorumlarına dikkat etmekte ve kullanıcı yorumlarına göre hizmetlerini şekillendiriyor. Yorkbet şikayet ya da diğer bildirimler için tüm kullanıcılar, günün her saatinde, canlı destek ikonunu tıklayarak, kullanıcı adı üzerinden sorun ya da taleplerini iletebiliyor.

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı