Sponsorlu Bağlantılar

Stark Chain Bonus Sistemi

Stark Chain Bonus Sistemi

Son derece gelişmiş ve eşi benzeri bulunmayan bir madencilik sistemi bulunan Stark Chain, geliştirmiş olduğu bonus sistemi ile de dikkat çekiyor. Havuz madenciliği imkanından yararlananlar, bu bonus sistemi ile kazançlarına kazanç katabiliyorlar.

Kripto para piyasasına yön vermek amacıyla yaratılan Stark, sahip olduğu Proof of Active algoritması sayesinde, dünyanın en kolay madencilik hizmetini sağlıyor. Bunun yanı sıra öne çıkan Stark Chain özellikleri arasında tersine yarılanma, Memo Wallet ve çevre dostu madencilik yer alıyor.

Stark Havuz Bonus Dağıtımı Nasıl Olur?

Havuz sisteminde bulunan bonuslar, madencilik gelirlerinin yüzde 20’sinden sağlanıyor. 7 seviyede dağıtımı yapılan bu bonuslara sahip olmak için, en az 1 Stark ile havuza giriş yapmak gerekiyor. Kişisel madencilik hacmi, kişisel havuz ve ciro bonusu kriterleri hesaplanarak 7 ayrı seviyeye göre CPW üzerinden bonus dağıtımı yapılıyor. 1 Dolara eşit olan CPW üzerinden yapılan hesaplamalara göre, ilk seviyeden itibaren, yedinci seviyeye kadar değerler artıyor ve bonus kazanma fırsatı yakalanıyor.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı